^Powrót na górę

logo

DODAJ OPINIĘ
 

Zazanacz ten checkbox jeśli chcesz dodać opinię.


Barbara i Tomasz Zagórscy

Pierwsze słowo jakie nam się nasuwa to profesjonalizm w najlepszym wydaniu. To była wyjątkowo udana współpraca. Pierwsza i zapewne nie ostatnia :p Świetnie dobrana muzyka, która idealnie komponuje się z momentami wesela, duże zaangażowanie i pomysłowość. Może nie jestem wytrawnym znawcą tematu, ale byłem już na paru weselach i uważam (i nie tylko ja), że obsługa muzyczna naszego była naprawdę na wysokim poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Michałem… świetny kontakt, miła atmosfera i rzetelne podejście do sprawy, z pełnym poświęceniem. Miło jest współpracować z tak kompetentnymi i przychylnymi ludźmi :)


niedziela, 15 marzec 2015
Kasia i Łukasz

Bardzo sympatyczny i kulturalny Jegomość :) Pełen profesjonalizm i klasa. Punktualność, rzeczowość, dyspozycyjność, elastyczność. Pan Michał jest serdeczny, uśmiechnięty, wyrozumiały i otwarty na wszelkie zachcianki muzyczne. Spełnia wszelkie marzenia, a w pakiecie ma swoje własne szałowe pomysły, których tu nie zdradzimy, żeby Wam niespodzianki nie psuć 8) Uśmiech Mu niniejszym zasyłamy ! :)


poniedziałek, 02 marzec 2015
Agnieszka i Jakub

Nasza opinia nie będzie wyszukana. Zaryzykowaliśmy powierzając jeden z ważniejszych dni w naszym życiu Dj’owi Emka, który nie tyle nas NIE zawiódł, ale sprawił, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy! Chcielibyśmy w związku z powyższym serdecznie podziękować panu Michałowi, który z***anizował nam fenomenalne przyjęcie! To człowiek kompetentny i doświadczony, a przy tym otwarty i prawdziwie życzliwy. Wysoka kultura osobista oraz nie pozbawiona fantazji i poczucia humoru osobowość sprawiają, że p. Michałowi ufa się już przy pierwszym spotkaniu. Ten Dj wprost urzeczywistnił nasze wyobrażenia o przyjęciu weselnym. Świetnie dobrana muzyka sprawiła, że w tany poszli wszyscy, bez wyjątku, a bajeczne oświetlenie w barwach wrzosowych nadało sali niepowtarzalny magiczny klimat. Reasumując: tego nie da się opisać, to trzeba przeżyć :)


środa, 04 luty 2015
Jola i Marek

Mości Państwo, ogłaszamy oto wszem i wobec, Iż ten oto zacny Obywatel godzien jest miana Wodzireja zawodowego, Co verbum honoris dawszy, dotrzymuje tegoż bez zwłoki i turbacji nijakiej. Ach, to może ostatni! Patrzcie, patrzcie, młodzi, Może ostatni, co tak poloneza wodzi! Widać, że muzykę zna, sam słynie muzycznym talentem. Było cymbalistów wielu, Ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu. I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem; A *** widział i słyszał, w te księgi umieściłem :D


sobota, 31 styczeń 2015
Wojciech Kuźma

Z wielką przyjemnością możemy polecić DJ’a Emka Muzyka, który zagrał na naszym przyjęciu 13 grudnia. Wbrew utartemu przekonaniu bynajmniej nie była to dla nas pechowa data! ;) Od samego początku kontakt był rzetelny i budzący zaufanie. Pan Michał bardzo dobrze dobrał repertuar, a rozbawieni na parkiecie goście weselni byli najlepszym tego dowodem. Nie brakło również niespodzianek dla dzieci :) Nawet najbardziej zatwardziali zwolennicy kapeli nad ranem przyznali że przekonali się do DJ’a. Spośród gości jedna para już zdążyła zarezerwować termin w Emka Muzyka :) Bardzo pomysłowy człowiek z przyjaznym i serdecznym podejściem do ludzi. Gorąco polecamy!

Kama i Wojtek 


piątek, 26 grudzień 2014
 
Powered by Phoca Guestbook

Emka Muzyka

Michał Kącik 

 tel. +48 533 308 222

 
 
Copyright © 2014. emkamuzyka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: perfekcyjneStrony.pl