^Powrót na górę

logo

Michał Kącik 

tel. +48 533 308 222
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kraków, Małopolskie
 

Oferuję kompleksową obsługę Przyjęć Weselnych we współpracy z innymi usługodawcami oraz pomoc na każdym szczeblu przygotowań do uroczystości wraz z koordynacją samego przyjęcia.

Doradzam w zakresie:

  • wystroju sal
  • menu weselnego i cateringu (produkty dostarczane przez sprawdzonych dostawców)
  • dekoracji

Zapewnię również:

- Samochód do ślubu

- Transport Gości 

- Noclegi

Wykonam wszelkie niezbędne telefony, odbędę spotkania z dostawcami, pomogę w dokonaniu właściwych wyborów i zapewnię komfort w tych absorbujących przygotowaniach Udzielam wyczerpujących odpowiedzi na pytania związane z organizacją przyjęcia, dbając o każdy element w najdrobniejszych szczegółach.

Zapewniam fachową pomoc i indywidualne podejście!

 

Polecam artykuły, do których udzielałem wywiadu:

Uroczystości rodzinne - w domu czy poza?

Wesele zimą

Gram praktycznie wszystko, ale repertuar zawsze dopasowuję do  rodzaju imprezy, a także uwzględniam indywidualne sugestie.

Tak więc od ambitnej muzyki, dobrego rocka, poprzez pop, po wiecznie żywe i rozbawiające weselników tradycyjne rytmy weselne. Nigdy nie ograniczałem się do jednego nurtu. Nie mam sztywnego repertuaru a w trakcie imprezy mogę diametralnie zmienić muzykę. Goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą zamawiać ulubione utwory i dedykować je bliskim osobom.

Zapewniam profesjonalną oprawę muzyczną z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu i oświetlenia, a przede wszystkim bogatego zaplecza muzycznego i mojego wieloletniego doświadczenia. Jestem na czasie z nowinkami muzycznymi (polskimi i zagranicznymi). Potrafię rozbawić nawet najbardziej opornych na zabawę i poprowadzić Twoją imprezę w dobrym kierunku i w dobrym rytmie J

 

 

Co musisz teraz zrobić?

  1. Zadzwoń lub napisz wiadomość i sprawdź dostępność terminu.
  2. Ustal szczegóły.
  3. Myśl o innych przygotowaniach do imprezy - o muzykę i DJ’a nie musisz się już martwić!
Copyright © 2014. emkamuzyka.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: perfekcyjneStrony.pl